środa, 30 lipca 2014

Bez walki nie ma wygranej.W życiu są chwile i smutku i radości w życiu każdego człowieka jest inaczej.Człowiek bez wsparcia potrafi spaść na samo dno ale z czasem potrafi wznieść się na sam szczyt!Człowiek często nie zdaje sobie sprawy z tego że ma w sobie wielką siłę i potrafi zdziałać wszystko wystarczy wierzyć w siebie i dać z siebie sto procent,bo kto ma wierzyć w nas skoro sami nie wierzymy w siebie?Przyjaciele często mają w naszym życiu dużą wartość są z nami w każdej chwili,doradzą.W życiu warto iść swoją własną ścieżką nie trzeba od razu pchać się na drogę.Ważne jest to by się nie poddawać i walczyć o swoje,a gdy osiągniecie cel będzie Wam o wiele łatwiej spełniać marzenia,poczujecie satysfakcję z tego,że pokonaliście wszystkie kłody które rzucano Wam pod nogi,że pokazaliście na co Was stać mimo,że mówiono "nie dasz rady".Bo tak naprawdę bez walki nie ma wygranej..może i nie zawsze wygrasz ale ważne że walczyłeś/aś..i się nie poddałeś/aś.Nie poddawaj się wciąż walcz.8 komentarzy:

 1. wspaniale napisane :)

  wuki-and-czusi.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Masz rację! Nie możemy się poddawać, jednak czasem mamy taką ochotę i tak powinnyśmy myśleć o tym żeby było jak najlepiej i starać się żeby tak było :0

  Pozdrawiam, Zuza x
  http://pamietnik-zuzanny.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Pięknie napisany post z przesłaniem. Masz rację. Bez walki nie dojdziemy do niczego.
  Miłego dnia :)

  OdpowiedzUsuń
 4. W zupełności się z tobą zgadzam :) Jeżeli chcemy coś osiągnąć to nie możemy się poddawać. Musimy o to za wszelką cenę walczyć :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Piękny post :) pozdrawiam :*

  OdpowiedzUsuń
 6. Dokładnie ! Żeby coś osiągnąc nie mozemy siedzieć i nie walczyć

  Obserwuję i zapraszam do siebie ;)
  http://hatersmakemefamoussss.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 7. Zgadzam się z Tobą. O sukces trzeba walczyć.

  ja-kontra-ja.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 8. Fajny post!

  http://piankaofstyle.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

♥ Weryfikacja obrazkowa wyłączona ♥
♥ Za każdy komentarz odwdzięczam się tym samym ♥
♥ Komentarze obraźliwe nie będą akceptowane ♥